Žolės smulkintuvai

 NAUDOJIMAS

Žolės smulkintuvai skirti žolinei augmenijai ir krūmams, bei medeliams iki 12 cm skersmens smulkinimui.Su papildomais diskais žolės apipjovimui ir kultivavimui medžių tarpueiliuose. Su priekyje sumontuota šluota genėjimų atliekų nukreipimui į smulkintuvą. Išnešami į šoną pakelių, griovių ar pylimų priežiūrai.

Žolės smulkintuvai

 BENDRA INFORMACIJA

Darbinis plotis nuo 0,95 iki 7,00 m. Traktoriams nuo 30 iki 250 AG. Darbinis greitis 3 – 10 km/h.

 RĖMAS

3 taškų pakabinimo sistema. Daugelis modelių gali būti pakabinti traktoriaus priekyje ir gale. Dvigubas, todėl stabilus. Pagamintas iš Hardox plieno. Vidinėje pusėje sumontuotos papildomo smulkinimo šukos. Smulkintuvo priekinėje ir galinėje pusėje sumontuotos apsaugos. Nuo S9 modelio keičiamos vidinės dilimui atsparios plokštės.

Rėmas
DAngtis

 ATIDAROMAS GALINIS DANGTIS

Smulkinamo intensyvumui reguliuoti. Pilnai atidarytas dangtis – mažesnis galios poreikis.

 GUOLIAVIETĖS

Naudojami aukščiausios kokybės guoliai. Guoliavietės pagamintos iš specialaus metalo. Prisukamos su 8 varžtais, todėl mažesnė vibracija ir ilgesnis guolių bei guoliaviečių tarnavimo laikas.

bearing

 MECHANINĖ PAVARA

Per 540, 750 ar 1000 aps./min reduktorių su laisvos eigos mova. Darbiniam velenui perduodama per diržus. Diržinė pavara be įtempėjo – mažiau kaista diržai, didesnis jų tarnavimo laikas, paprastesnė konstrukcija.

Hidrauline pavarA

 HIDRAULINĖ PAVARA

Žolės smulkintuvai ant krautuvų ar ekskavatorių montuojami per prikabinimo lentą ar ant 3 taškų pakabinimo sistemos. Stūmoklinio tipo hidrauliniai varikliai.

Ant ekskavatoriaus montuojami smulkintuvai

 PAGRINDINIS VELENAS

Trigubas spiralinis darbinių dalių išdėstymas – geresnis apkrovos paskirstymas, mažesnis galios poreikis ir triukšmas. Peilių varžtų galvos įfrezuotos į laikiklį, todėl neatsilaisvina. Veleno šonų apsauga nuo vielų ir purvo.

Isdestymas
Plaktukiniai peiliai

 PLAKTUKINIAI AR Y FORMOS PEILIAI?

Plaktukiniais peiliai sukuria papildomą oro srautą, todėl žolė prikeliama ir gražiau susmulkinama. Ypač aktualu, kai smulkintuvas eina už traktoriaus vėžių. Plaktukiniai peiliai vizualiai palieka gražesnį vaizdą, todėl rekomenduojama su jais dirbti reprezentacinėse zonose. Dėl didesnio svorio gali nukirsti stambesnę sumedėjusią augmeniją. Dirbant su Y formos peiliais kokybė prastesnė, bet ir mažesnis galios poreikis.

Y peiliai

 PAVIRŠIAUS KOPIJAVIMAS

Atraminiais aukščio reguliavimo ratais arba volu. Volas su dvigubais guoliais sumontuotais veleno viduje – ypatingai ilgas tarnavimo laikas. Su gramdytuvu arba be jo.

Volas
Ratai
Apsauga

 IŠNEŠIMAS Į ŠONĄ

Pavertimo kampas nuo +90 iki – 65 laipsnių. Flex-Safe mechaninė sistema apsaugai nuo kliūčių. Išorinėje pusėje sumontuotas reduktorius didesniam šoniniam siekui.

 DISKAI

Montuojami prie smulkintuvo arba ant atskiro rėmo. Su mechaniniu atsilenkimu arba hidrauliniu reguliuojamu jautriu davikliu. Žolės smulkinimui ar kultivavimui tarp augalų. Šluota genėjimo atliekų sušlavimui į smulkintuvo darbinę zoną.

Zoles pjovimo diskas
kultivatorius
Sluota
Purkštuvas

 PURKŠTUVAS

100 l talpos. 12 V 100l/min siurblys. Reguliuojama purškimo kryptis. Valdymas iš kabinos.

Žolės smulkintuvai (2)

 SMWA SLIM

Žemo profilio, todėl tinkamas darbui soduose. Šono aukštis tik 54 cm.

 GAMINTOJAS

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

    Jūsų vardas

    Jūsų e. paštas

    Jūsų telefonas

    Tema

    Jūsų žinutė