Šoniniai vagų įterpėjai

 NAUDOJIMAS

Šoniniai vagų įterpėjai skirti skystų trąšų, maistinių medžiagų ir bio preparatų įterpimui dideliu slėgiu (8 – 10 bar), tiesiai į vagą arba lysvę. Ši naujovė padidina derlių ir jo kokybę. Technologija pirmiausia pradėta ir puikiai pritaikyta naudoti bulvių pasėliuose. Šiuo metu testuojama morkų pasėliuose.

Šoniniai vagų įterpėjai

 ĮTERPIMO LAIKAS

Trąšas ir preparatus galima įterpti bet kuriuo reikiamu metu po sodinimo ar sėjos. Skystį augalai pasisavina labai greit, todėl iškart matomas rezultatas.

 SKYSTŲ TRĄŠŲ ĮTERPIMAS

Sumažinamos trąšų sąnaudos dėl tikslinio įterpimo tiesiai į šaknų zoną. Skystį augalai pasisavina daug greičiau nei kietas trąšas. Naudojant šią technologiją galima sumažinti trąšų poreikį iki 30 proc. ir gauti tą patį derlių. Arba naudojant tokį pat ar didesnį kiekį padidinti derlių iki 20 proc. Galima lengvai kontroliuoti trąšų kiekius priklausomai nuo sezono poreikių ir įterpti jas reikiamu metu.

Šoniniai vagų įterpėjai 3

 KOVA SU CISTINIU BULVIŲ NEMATODU

Įrodyta, kad veiksminga kontrolė yra pasiekiama įterpiant specialų skystą bio preparatą pagamintą iš česnakų tiesiai į vagas. Pats įterpimo procesas taip pat turi teigiamos įtakos, nes sutrinka nematodų jungtys su augalo šaknų sistema.

targetset-sri-4-row

 GUMBŲ SUMUŠIMAI IR JŲ SKAIČIUS

Kalcio ir cinko preparato įterpimas reikiamu metu sustiprina bulvių gumbus, todėl sumažiną jų pažeidimus iškasimo metu. Fosfatų įterpimas reikiamu metu didina gumbų skaičių.

5
4

 PAPILDOMAS AERAVIMAS

Didina derlių ir bulvių gumbų kokybę, gerina jų formą. Papildomas aeravimas įterpiant skysčius sumažina tuščiavidurių gumbų skaičių ir dėmėtumą. Ypač aktualus esant drėgmės pertekliui dirvoje.

 KONSTRUKCIJA

Kiekvienas šoninis vagų įterpėjas yra gaminamas pagal specialų kliento užsakymą. Gali būti nuo 2 iki 8 sekcijų. Atstumai tarp sekcijų pagal poreikį. Sekcijos kopijuoja žemės paviršių. Rezervuaras 1000 arba 1500 L su 100 L praplovimo sistema . Pakabinamas traktoriaus priekyje arba gale. Įterpimo norma 150 – 1200 l/ha. Įsiurbimo ir padavimo filtrai. „Muller“ valdymo sistema. Aukšto slėgio siurblys. Užlyginimo plokštės gaminamos iš „Hardox“ plieno. Reguliuojamas jų pasvirimo kampas.

side-ridge-injector-in-action
sri_6_row_with_weeder

 KOMBINACIJA SU KULTIVATORIUMI

Šoniniai vagų įterpėjai gali būti kombinuojami su kultivatoriais piktžolių naikinimui. Vienu važiavimu naikinamos piktžolės ir įterpiami reikiami preparatai.

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

 GAMINTOJAS

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

    Jūsų vardas

    Jūsų e. paštas

    Jūsų telefonas

    Tema

    Jūsų žinutė