Ekologinės akėčios

 NAUDOJIMAS

Ekologinės akėčios skirtos viršutinio dirvos sluoksnio purenimui, piktžolių naikinimui, susidariusios plutos suardymui. Su pneumatine sėjamąja galima sėti smulkiasėkles sėklas Su trąšų bunkeriu galima įterpti ir trąšas.

Ekologinės akėčios

 BENDRA INFORMACIJA

Darbinis plotis nuo 1,50 iki 27,00 m. Traktoriams nuo 10 iki 170 AG. Darbinis greitis 8 -12 km/h.

 RĖMAS

Pakabinamos ar prikabinamos. Rėmas šarnyrinis užtikrinantis kopijavimą. Hidraulinis sulankstymas į 3 m transportinę padėtį. Žirklinis sulankstymas užtikrina kompaktišką aukštį.

bendra info
Sekcija

 SEKCIJOS

Prie rėmo prikabintos grandinėmis. Sekcijų konstrukcija šarnyrinė, todėl ir pačios sekcijos papildomai kopijuoja žemės paviršių. Kraštinėse sekcijose galima papildomai sumontuoti 20 cm praplatinimus. Aktualu, kai eksploatuojama technologinių vėžių sistemoje, kad gautųsi pilnai persidengęs plotas. Mechaninis ar hidraulinis atakos kampo nustatymas – 10 padėčių.

Lankscios sekcijos
PAsleptos kilpos

 AKĖTVIRBALIAI

Pagaminti iš specialaus metalo, todėl neatlinksta ir lėtai dyla. Kilpos paslėptos sekcijos rėme, todėl nenugnaibo augalų viršūnių. 6, 7 ar 8 mm skersmens. Darbo metu akėtvirbaliai juda 3-5 cm į šonus, todėl padengiamas visas plotas.

Su tsejamaja
Su trasu bunkeriu

 SĖJIMAS IR TRĄŠŲ ĮTERPIMAS

Sėjai ir trąšų įterpimui galima sumontuoti pneumatinę sėjamąją. Arba akėčias pakabinti ant prikabinamo bunkerio. Dirvožemio lyginimui galima sumontuoti lyginimo lentą.

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

 GAMINTOJAS

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

Jūsų vardas

Jūsų e. paštas

Jūsų telefonas

Tema

Jūsų žinutė