Sėjamosios pievų atnaujinimui

 NAUDOJIMAS

Sėjamosios pievų atnaujinimui skirtos pievų ir ganyklų atnaujinimui. Dviejų eilių sėjamosios naudojamos aikštynų vejos atnaujinimui.

Sėjamosios pievų atnaujinimui Bendra informacija

 BENDRA INFORMACIJA

Darbinis plotis nuo 2,5 iki 5,8 m. Traktoriams nuo 80 iki 180 AG. Darbinis greitis iki 13 km/h. Darbinis gylis iki 25 mm. Atstumas tarp diskų 7,5 cm.

 PRIVALUMAI

Unikalus sėjimo mechanizmas įterpia sėklas tarp dviejų diskų tiesiai į dirvožemį, o ne paberia ant žemės paviršiaus. 96 proc. sėklų pasėjama į dirvožemį. Sėklos iškart kontaktuoja su dirvožemiu, todėl iškart  aprūpinamos drėgme ir maisto medžiagomis. Taip pat turi optimalias augimui šviesos ir oro sąlygas. Tuo pačiu jos nepažeidžiamos išorinių veiksnių – šalčio, nesulesa paukščiai. Lyginant su kitomis pievų atnaujinimo technologijomis gaunamas 15 proc. didesnis masės kiekis. Sutaupo 80 proc. išlaidų ir laiko, jei lygintume su pilnu atsėjimu suariant lauką.

Sėjamosios pievų atnaujinimui diskai1

 SĖJIMO DISKAI

Viena sekcija sudaryta iš dviejų savaime pasigalandančių diskų. Kiekviena sekcija kopijuoja žemės paviršių. Yra apsaugos, kurios palaiko vienodą sėjos gylį, nuvalo diskus ir neleidžia išversti žemių prie disko galo. Centrinis darbinio gylio nustatymas visiems diskams. Sumontuotos apsaugos, kad akmenys nepatektų į tarpus tarp diskų.

 SĖJAMOSIOS

Mechaninė iki 2,9 m darbinio pločio. Pneumatinė iki 5,8 m darbinio pločio. Tikslus sėklų paskleidimas ir dozavimas nuo 3 iki 210 kg/ha. Sėjamosios talpa iki 450 l. Platforma patogiam sėklų užpylimui. Elektrinis arba mechaninis sėjos normos reguliavimas. Galima sėti įvairaus tipo sėklas.

Sėjamosios pievų atnaujinimui sejamosios
Sėjamosios pievų atnaujinimui sejamosios2

 PRISPAUDIMO VOLAI

Sėjamosios pievų atnaujinimui volai2
Sėjamosios pievų atnaujinimui volai

Packer tipo volas skirtas nelygių ir akmenuotų pievų užvolavimui. Žiedai turi 5 cm eigą, todėl visad kontaktuoja su dirvožemiu, dėl to pagerina diskų padaryto griovelio užvertimą. Aštrios žiedų briaunos išravi „blogas“ žolių rūšis (dėl paviršinės šaknų sistemos). Lygus volas skirtas lygių pievų užvolavimui. Mažesnio svorio, bet su galimybė užpildyti vandeniu.

 PRIEKINĖS AKĖČIOS

Kabinamos traktoriaus priekyje ir kombinuojamos su sėjamosiomis, traktoriaus gale. Akėčios iššukuoja seną žolę ir piktžoles, aeruoja dirvožemį, išlygina kurmiarausius. Dvi eilės 12 mm akėtvirbalių. Reguliuojamas atakos kampas. Darbinis plotis nuo 2,5 iki 5,8 m.

Sėjamosios pievų atnaujinimui priekinės akėčios
Sėjamosios pievų atnaujinimui aikštynams

 AIKŠTYNŲ ATNAUJINIMO SĖJAMOJI

Darbinis plotis nuo 0,8 iki 2,2 m. Pakabinamos arba prikabinamos. Dvi eilės diskų. Atstumas tarp eilių 3,5 cm. Galimybė sėti dviejų tipų sėklas skirtingomis normomis.

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

 GAMINTOJAS

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

    Jūsų vardas

    Jūsų e. paštas

    Jūsų telefonas

    Tema

    Jūsų žinutė