Pakelių smulkintuvai

 NAUDOJIMAS

Pakelių smulkintuvai skirti pakelių ir griovių šlaitų priežiūrai, gyvatvorių formavimui, dumblo iš griovio dugno valymui.

Pakelių smulkintuvai

 BENDRA INFORMACIJA

Strėlės siekis nuo 3,2 iki 8,1 m. Traktoriams nuo 15 iki 200 AG. Pakabinami traktoriaus priekyje arba gale.

 PAKABINIMO SISTEMOS

Pakelių smulkintuvai pakabinami ant 3 taškų pakabinimo sistemos su stabilizatoriais. Sunkesni ir didesnio siekio smulkintuvai kabinami specialiais laikikliais po traktoriaus ašimis. Taip pakabintas smulkintuvas yra arčiau svorio centro, todėl darbo metu traktorius yra stabilesnis.

3 tasku pakabinimas
PAkabinimas po asimis
Hidraulinė sistema

 HIDRAULINĖ SISTEMA

Smulkintuve sumontuota nepriklausomo hidraulinė sistema su dviem siurbliais. Vienas skirtas smulkinimo galvos pavarai, o kitas strėlės valdymui. Siurblio pavara nuo traktoriaus kardaninio veleno. Alyvos radiatorius su ventiliatoriumi ir termostatu užtikrina gerą aušinimą. Galima sumontuoti krumpliaratinio arba stūmoklinio tipo siurblius ir hidraulinius variklius.

Standartinė sija

 STRĖLĖ

Paralelinio tipo arba standartinė. Patogesniam smulkinimo galvos stebėjimui gali būti išnešta į priekį. Elektrohidraulinis kopijavimo ir apsaugos nuo kliūties mechanizmai. Didesnio siekio smulkintuvai su teleskopine antra strėlės dalimi – kompaktiškesni transportuojant ir patogesnis darbas ne pilnu strėlės siekiu.

PAralelinė sija

 DVIPUSĖ STRĖLĖ

B81-81 su mechanine apsauga

Pakelių smulkintuvai B81-81 ir Eagle gali dirbti dešinėje ir kairėje traktoriaus pusėje. Patogu, kai nėra galimybės pervažiuoti į kitą griovio pusę, nes nereikia traktoriui važinėti ratais, kad susmulkinti augmeniją tame pačiame šlaite. B81-81 modeliui galima sumontuoti mechaninę apsaugą nuo kliūties važiuojant atbuline eiga. Tokia kombinacija ši modelį padaro universaliu – galima kabinti traktoriaus priekyje arba gale, dirbti ir kairėje, ir dešinėje traktoriaus pusėje.

Galva

 SMULKINIMO GALVA

Darbinis plotis nuo 0,95 iki 2,00 m. Su nelygumų kopijavimo sistema. Tiesioginė arba pavara per diržus. Pasirinkimas iš 8 skirtingų tipų peilių augmenijos smulkinimui iki 10 cm skersmens. Dvigubas spiralinis peilių išdėstymas – mažesnis galios poreikis ir triukšmas. Atraminis volas su viduje sumontuotais guoliais. Galimas hidraulinis aukščio reguliavimas. Geresniam augmenijos masės patekimui priekinis reguliuojamas dangtis.

 VALDYMAS

Mechaninis svirtimis, elektrohidraulinis su vairalazde ar išmanusis elektrinis proporcinis. Išmanusis valdymas su skystųjų kristalų ekranu rodančiu dirbtas valandas, defektus, klaidas, perspėjimus ir aptarnavimo laiką. Galima nusistatyti skirtingus kiekvieno cilindro judesio parametrus.

ICS valdymas
LPH
kabelinis

 PRIEDAI

ditch-cleaner-1

Grioviakasė griovio dugno valymui ar naujų griovių kasimui.

pro-saw

Galva su diskai pakelėse esančių medžių šakų pašalinimui. Gyvatvorių formavimui.

Rotorinė galva

Rotorine galva našesniam darbui, bet prastesne smulkinimo kokybe. Su grandinėmis arba peiliais.

Žirklės

Žirklės pakelėse esančių medžių šakų pašalinimui. Gyvatvorių formavimui.

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

 GAMINTOJAS

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

Jūsų vardas

Jūsų e. paštas

Jūsų telefonas

Tema

Jūsų žinutė