Juostiniai rotoriniai kultivatoriai

 NAUDOJIMAS

Juostiniai rotoriniai kultivatoriai skirti dirvos idealiam žemės įdirbimui juostose. Į paruoštas juostas sėjami kukurūzai, rapsai, soja, cukriniai runkeliai, pupos, žirniai, tarpinės kultūros, kopūstai, braškės ar kiti augalai. Vienu važiavimu pasėjama (ar pasodinama), sutankinama, įterpiamos trąšos ir nupurškiama (tarpueiliai ar eilės). Sumažėja išlaidos ir taupomas laikas.

Rotoriniai juostiniai kultivatoriai naudojimas 1

 BENDRA INFORMACIJA

Atstumai tarp eilių 37,5 cm, 50 cm, 70 cm ar 75 cm. Bendras kultivatoriaus plotis iki 6 m. Traktoriaus galia nuo 140 AG.

 PRIVALUMAI

Tai dirvožemį tausojanti technologija – stabdo eroziją, atstato dirvos struktūrą, didina humuso ir sliekų kiekį. Pačios technologijos esmė yra ta, kad 40 proc. viso lauko įdirbama ir 60 proc. paliekama neįdirbta. Įdirbtos ir neįdirbtos juostos paros ir metų bėgyje keičiasi temperatūra, drėgme ir mineralais. Įdirbtos juostos greičiau įšyla, o neįdirbtos neleidžia stipriai atvėsti esant šalnoms. Neįdirbtos juostos sukaupia didelį kiekį drėgmės ir jos trūkstant atiduoda įdirbtoms. Ir atvirkščiai, esant kritulių pertekliui, neįdirbtos juostos gali sukaupti didesnį kiekį. Dėka gilaus įdirbimo, perteklinis vanduo neužsistovi ir įdirbtose juostose. Geriausi rezultatai gaunami nuolat dirbant tas pačias juostas ir nejudinant nedirbamų juostų, keičiant tik auginamas kultūras. Ši technologija geriausiai pasiteisina esant ypač drėgniems arba ypač sausiems metams.

Rotoriniai juostiniai kultivatoriai privalumai
Rotoriniai juostiniai kultivatoriai žemės įdirbimas
Rotoriniai juostiniai kultivatoriai žemės įdirbimas1

 ŽEMĖS ĮDIRBIMAS

Žemė iki 35 cm įdirbama giluminiu purentuvu. Aktyviai varomi peiliai ją susmulkina iki 15 cm gylio. Žemę sutankina packer tipo volas. Daržovių sėjai sumontuojamas papildomas rotorius.

 KOMBINAVIMAS SU SĖJAMĄJA

Sumontavus pakabą ant juostinio rotorinio kultivatoriaus, montuojamos sėjamosios. Pneumatinės arba mechaninės. Gali būti sumontuotos ir ūkyje esančios sėjamosios.

Rotoriniai juostiniai kultivatoriai kombinacija
Rotoriniai juostiniai kultivatoriai kombinacija1

 TRĄŠŲ ĮTERPIMAS

Trąšos gali būti įterpiamos priekyje kultivatoriaus, tuo pačiu metu sumaišant su dirva. Galima įterpti iki 35 cm gylio už giluminio purentuvo stovo. Taip pat jas galima įterpti už tankinimo volo. Taigi yra galimybė įterpti dvi skirtingas trąšas skirtingais kiekiais, skirtinguose vietose ir gyliuose. Trąšų bunkeriai montuojami traktoriaus priekyje arba ant kultivatoriaus.

Rotoriniai juostiniai kultivatoriai trąšų įterpimas 1
Rotoriniai juostiniai kultivatoriai trąšų įterpimas
Rotoriniai juostiniai kultivatoriai trąšų įterpimas2

 KUKURŪZŲ RAŽIENŲ SMULKINIMAS

Kukurūzų ražienų smulkinimui naudojamas specialus giluminio purentuvo stovas. Susmulkinama daugiau nei 95 proc. kukurūzų ražienų, o tuo pačiu ir jose esančius kenkėjus.

Rotoriniai juostiniai kultivatoriai smulkinimui1
Rotoriniai juostiniai kultivatoriai smulkinimui2

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

 GAMINTOJAS

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

Jūsų vardas

Jūsų e. paštas

Jūsų telefonas

Tema

Jūsų žinutė