Drenažo plovimo įranga

 NAUDOJIMAS

Skirta naudoti drenažo plovimui. Drenažo plovimo įranga tinka tiek atviroms sistemoms, kai rinktuvas išeina į kanalą, tiek ir uždaroms sistemoms, kai rinktuvas išeiną į šulinį.

Drenažo plovimo įranga

 KONSTRUKCIJA

3 taškų pakabinimo sistema. Sija sumontuota kairėje traktoriaus pusėje, kaip ir operatoriaus išlipimo vieta. Maksimalus darbinis sijos siekis nuo traktoriaus šono į kanalą iki 7,0 m. Hidraulinis sijos pakėlimas ir nuleidimas. Tai pat hidraulinis ir horizontalus pasukimas, todėl nereikia traktoriumi važinėti pirmyn/atgal jei neįtaikoma į rinktuvą. Arka pasukama 360 laipsnių kampu, todėl galima plauti rinktuvus ir kitoje kanalo pusėje. Ant pačios arkos sumontuota žarnos plovimo įranga užtikrina abrazyvų nuplovimą ir neleidžia praslysti padavimo žarnos ratams.

 SIURBLYS

Membraninio tipo. Maksimalus siurblio našumas 140 l/ min., slėgis 50 bar. Vandens paėmimo žarna su filtru.

Siurblys

 ŽARNA

Paduodama per 4 padavimo ratus. Ratai varomi dviejų hidraulinių variklių, todėl užtikrinamas maksimalus sukibimas. Žarna speciali 27 mm skersmens. Sienelės storis 3,3 mm. Vidinis skersmuo 20,4 mm užtikrina mažesnį slėgio ir vandens debito sumažėjimą prie purkštuko. Ilgis iki 700 m. Nerekomenduojama turėti ilgesnę žarną nei reikia, nes kiekvienas 100 m sumažiną vandens slėgį ir debitą prie purkštuko.

Žarna
Drenažo plovimo įranga purkštukas

 PURKŠTUKAI

Universalūs arba pritaikyti dirbti lengvuose, sunkiuose ar geležinguose dirvožemiuose. Specialūs purkštukai pritaikyti šaknų nukirtimui ar visiškai užneštų žemėmis rinktuvų ir sausintuvų plovimui. Didesnio skersmens rinktuvuose purkštukai naudojami su disku palaikančiu purkštuką jo centre.

Purkštukas

 VALDYMAS

Valdoma svirtimis. Papildomai galima sumontuoti nuotolinį valdymą pultu. Nuotolinis valdymas taupo laiką, nes nereikia nuolat vaikščioti nuo rinktuvo iki svirčių.

Valdymas
AKS drenažo plovimo įranga

 AUTOMATINĖ KARTOJIMO SISTEMA

Ši sistema leidžia nustatyti maksimalų žarnos padavimo greitį ir tuo padidinti visiškai užsikišusių rinktuvų ar sausintuvų išvalymo galimybes. Sutikusi kliūtį žarna yra patraukiama atgal ir po to vėl paduodama pirmyn. Taip kartojama kol purkštuvas įveikia kliūtį arba operatorius nutraukia valymo ciklą. Sistema neleidžia žarnos padavimo ratams prasisukti, todėl užtikrina ne tik didesnes praplovimo galimybes, bet ir ilgesnį padavimo ratų bei žarnos tarnavimo laiką.

 LOKATORIUS

Ant purkštuko sumontuojamas siųstuvas, siunčiantis signalą imtuvui. Tokiu būdu galima tiksliai nustatyti užsikimšusio ar pažeisto rinktuvo/sausintuvo vietą bei gylį. Imtuvo veikimo spindulys iki 10 m.

Lokatorius

 PRIEDAI

Drenažo plovimo įranga 3

Įrenginys didelio diametro vamzdžių plovimui.

Papildoma ritė

Papildoma ritė skirta 0,5 colio plovimo ar įsiurbimo žarnos suvyniojimui. Žarna skirta mažo skersmens sausintuvų (iki 3 cm) valymui. Žarnos ilgis iki 100 m. Specialus purkštukas pats traukia žarną į sausintuvą. Ritė vyniojama mechaniškai arba hidrauliškai.

Dėžė

Įrankių dėžė.

trio

Kai griovyje nėra vandens arba kai valomi šuliniai, įranga gali būti sumontuota ant papildomo  rezervuaro.

 NUOTRAUKŲ GALERIJA

 SUSISIEKITE

UAB Agrotechnikos sprendimai

Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas

 

Paulius Ananevas

Tel. +370 650 88867

El. p. paulius@agrots.lt

 

 KLAUSKITE

Jūsų vardas

Jūsų e. paštas

Jūsų telefonas

Tema

Jūsų žinutė